Régiós vezetőedző
Level 3
Somogyvári Rita (Mecsek Íjász Egyesület)
Level 2
Bogyó Gábor (Boronkai HÍE)
Horváth Tamás (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Olajos Zoltán (PTE-PEAC)
Level 1
Bogyó Gábor (Boronkai HÍE)
Boros Zoltán (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Bulsz Ildikó (PTE-PEAC)
Csáki Alpár (Boronkai HÍE)
Csupor Zsolt (Sárköz ÍE)
Domonkos Erzsébet (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Erdei Renáta (Boronkai HÍE)
Fucsák József (SegŐsdi HÍE)
Gájer Szilárd (Mikszáth DSE)
Garai Gábor
Gyöngyösi István
Handbauer Márton
Horváth Attila (Sárréti IC)
Horváth Tamás (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Horváthné Bujáki Ilona (Várta ÍE)
Kaisler Csaba (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Kaszás Ferenc
Katona Alex (Sárréti IC)
Keszler István (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Kun Alíz (Celőke MÍE)
Major Péter
Makai János (Celőke MÍE)
Marjai Pál (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Marlok Károly (Haraszti IC)
Márta István (Vajk)
Mészáros Árpád (Várta ÍE)
Mikle Gábor (Apró Paták)
Miszlovics Gábor (Apró Paták)
Müller György (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Nagy Attila (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Nagy Lajos
Péter Zsolt (Kapos ÍE)
Simon József
Szutor Péter (Celőke MÍE)
Varga Alexandra (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
OKJ képzéssel rendelkező edzők
Bori Gábor (Mecsek Íjász Egyesület)
Bulsz Ildikó (PTE-PEAC)
Butty Gábor (PTE-PEAC)
Koncz Csaba (Vektor ÍE)
Makai János (Celőke MÍE)
Olajos Zoltán (PTE-PEAC)
Ragoncsa Zoltán (Vektor ÍE)
Somogyvári Rita (Mecsek Íjász Egyesület)
Strohmayer Péter (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Instruktorok
Ambrus Károly (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Bakó Dénes (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Berényi Balázs (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Boros Zoltán (Alisca Nyilai Íjász Egyesület)
Butty Gábor (PTE-PEAC)
Csáki Alpár (Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület)
Fonyódi Péter (Sárköz Íjász Egyesület)
Gál Zoltán (Mecsek Íjász Egyesület)
Halmosi Béla (Kapos Íjász Egyesület)
Hauck Nándor (Mecsek Íjász Egyesület)
Hermann András (Mecsek Íjász Egyesület)
Jenei Attila (Sárköz Íjász Egyesület)
Kis Lajos (FKSE Éjsólyom ÍSZ)
Kiss Krisztián (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Kovács Zsolt (Sárköz Íjász Egyesület)
Lutorné Nadrai Beáta (Íjász Egyesület Tab)
Makai Róbert (Celőke Mezőföldi Íjász Egyesület)
Manea Alexandra (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Mészáros Árpád (Várta Hagyományőrző és Íjász Egyesület)
Mészáros Árpád József (Várta Hagyományőrző és Íjász Egyesület)
Olajos Zoltán (PTE-PEAC)
Rizsányi Kata (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Szabó Gyula (FKSE Éjsólyom ÍSZ)
Szécskai Gergő (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Szécskai Tamás (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Szluka István (FKSE Éjsólyom ÍSZ)
Varga Zoltán (Tolnai Tájak Íjász Egyesület)
Varga Zsolt (Várta Hagyományőrző és Íjász Egyesület)
Wégerer Ádám (Várta Hagyományőrző és Íjász Egyesület)