A Dél-Dunántúli Régió vezetőségének határozata alapján az alábbi versenyzők érdemelték ki az ÉV ÍJÁSZA elismerést 2017-ben elért eredményeik alapján.

Nevük alatt nemzetközi, országos, GP- valamint régiós bajnoki eredményeik kerültek feltüntetésre.

A díjak 2018. április 31-én, a Paksi Celőke Íjász Sportegyesület versenye után kerültek átadásra.

Kiskorú leány kategória

Barta Viktória - Alisca Nyilai Íjász Egyesület

Időpont

Helyszín

Verseny típusa

Helyezés

2017.02.09

BP.Fehova

3D Terem OB

1.hely

2017.02.11

BP.Fehova

Történelmi Terem OB

1.hely

2017.09.23

Budapest

Történelmi OB

2.hely

2017.08.22-26

Gyula

HDH-IAA Történelmi EB

1.hely

DDR 3D versenysorozat Bajnoka

DAR Történelmi versenysorozat Bajnoka

Kiskorú fiú kategória

Kaszás Richárd - Paksi Celőke Íjász Sportegyesület

Időpont

Helyszín

Verseny típusa

Helyezés

2017.02.11

BP. Fehova

Történelmi Terem OB

2.hely

2017.05.07

Budapest

Suli Íjász Bajnokság

1.hely

2017.08.11-12

Dunakömlőd

Terep OB

1.hely

2017.08.24-27

Gyula

HDH-IAA Történelmi EB

1.hely

Felnőtt női kategória

Kun Alíz - Paksi Celőke Íjász Sportegyesület

2017.02.09-10

BP.Fehova

Terem 3D OB

1.hely

2017.02.11

BP.Fehova

IFAA Terem OB

2.hely

2017.02.12

BP.Fehova

WA Terem OB

1.hely

2017.04.08-09

Pécel

Terep GP 1

1.hely

2017.04.15-16

Ásotthalom

3D GP 1

1.hely

2017.05.20-21

Sasrét

Alpok Adria Terep Kupa

1.hely

2017.05.27-28

Örkény

3D GP 2

Női 1.osztály

2017.06.10-11

Borsodnádasd

3D GP 3

Női 1.osztály

2017.07.01-02

Alsóörs

Terep GP 3

1.hely

2017.07.11-15

Attergau

HDH-IAA 3D EB

1.hely

2017.08.05-06

Sötétvölgy

3D GP 4

1.hely

2017.08.12-13

Dunakömlőd

Terep OB

1.hely

2017.09.02-03

Tápiószentmárton

Pálya OB

1.hely

2017.09.09-10

Kétvölgy

3D OB

1.hely

2017.09.18-23

Robion

WA VB

3.hely

2017.10.14

Budapest

WA Pálya csapat OB

3.hely

Felnőtt férfi kategória

Molnár Ferenc Midesz - Paksi Celőke Íjász Sportegyesület

Időpont

Helyszín

Verseny típusa

Helyezés

2017.02.09

BP.Fehova

3D Terem OB

1.hely

2017.02.11

BP.Fehova

IFAA Terem OB

1.hely

2017.07.11-15

Attergau

HDH-IAA 3D EB

1.hely

2017.09.09-10

Apátistvánfalva

3D OB

2.hely

2017.09.18-23

Robion

WA 3D VB

1.hely

Gratulálunk a versenyzőknek!

Köszönet az egyesületeknek, illetve az edzőknek és felkészítőknek.

Június 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30